Sitemizde yer alan İslami Youtube kanallarına altyazı yazabilecek gönüllüler arıyoruz. Altyazı gönüllüsü olmak istediğini belirten kardeşlerimize gerekli teknik desteği ve bilgilendirmeyi sağlayacağız. Yazacağınız altyazılar ilgili hocamızın resmi Youtube kanalında yayınlanabilmektedir.

Altyazı gönüllüsü olmanın getireceği avantajlar şunlardır:

1) Altyazısını yazmış olduğunuz videodan işitme engelli kullanıcılar da istifade edebilir hale gelir.
2) Youtube ve Google Translate’in altyazıyı otomatik olarak farklı dillere çevirebilmesine olanak sağlarsınız. Bu sayede Türkçe bilmeyen kullanıcıların da videodan istifade edebilmesine olanak sağlarsınız.
3) Altyazısını yazmış olduğunuz videonun arama motorları tarafından daha erişilebilir olmasına olanak sağlarsınız. Böylece İslami Tebliğ’in daha geniş kitlelere yayılmasına olumlu katkı sağlarsınız.
4) Yazdığınız altyazı teblig.net ile birlikte teblig.net’e bağlı 8 farklı sosyal medya kanalında anlık yayımlanır. Altyazısını yazdığınız video internette daha fazla izlenebilir hale gelir.
5) Altyazı metinleri teblig.net üzerinde etiketlenir. Etiketler teblig.net konu dizinine ve google arama sonuçlarına eklenir.

Altyazı gönüllüsü olmak isterseniz iletişim formu üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Selam ve dua ile..

 

  • Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir. (Tirmizî, İlm, 14.)
  • “İnsanoğlu öldüğü zaman, bütün amellerinin sevabı da sona erer. Şu üç şey bundan müstesnadır: Sadaka-i câriye, istifade edilen ilim, kendisine dua eden hayırlı evlat.” [Müslim, Vasiyyet 14. Ayrıca bk. Ebû Dâvûd, Vasâya 14; Tirmizi, Ahkâm 36; Nesâî, Vasâyâ 8.]

Altyazı gönüllüsü olun

Sitemizde yer alan İslami Youtube kanallarına altyazı gönüllüsü olabilirsiniz.
Gönüllü sürecine ait aşamalar aşağıda belirtilmiştir. Diğer ayrıntılar için tıklayın.

01

Başvuru

Altyazı gönüllüsü iletişim formu üzerinden gönüllü olmak istediğine dair başvurusunu iletir.

02

Planlama

Gönüllü ile irtibata geçilir. Çalışmak istenilen Youtube kanalı ve çalışılacak videolar ile ilgili planlama yapılır.

03

Bilgilendirme

Kullanılacak altyazı uygulaması ve çalışma şekli ile ilgili gönüllüye kısa bir eğitim verilir. İhtiyaç duyulan yazılımın kurulumu sağlanır.

04

Sonuç

Gönüllü tarafından iletilen altyazılarda son kontroller yapılır, yazılan altyazı yayınlanmak üzere ilgili Youtube kanalına  gönderilir.

İstatistikler

0
+
YAYIMLANAN TOPLAM ALTYAZI
0
+
TAMAMLANAN PROJE
0
+
ÇOCUKLAR İÇİN VİDEO
0
+
YOUTUBE KANALI